Novinky v našem sortimentu

 

Novinky

ZAHRADNÍ BENZINOVÁ SEKAČKA RM 248 T

Zahradní sekačka na trávu s pohonem kol a integrovanou funkcí mulčování s bočním výhozem. Posekanou trávu lze sbírat do koše nebo ji jako mulč rozhodit přímo na plochu trávníku.   

Zahradní benzinová sekačka RM 248 T

Benzínová sekačka RM 248 T pro sekání středně velkých trávníků. Jednorychlostní pohon kol oceníte zejména při práci na svažitých trávnících nebo při sečení větších zelených ploch. Funkce snadného startování zajišťuje, že motor lze nastartovat s minimálním úsilím. Se záběrem sečení 46 cm je tato sekačka vhodná pro rychlé a snadné zvládnutí až 1200 m2 trávníku.

Výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlnou a ergonomickou manipulaci. Centrální funkce sedmistupňového nastavení výšky sečení se snadno používá a umožňuje nastavení výšky sečení od 20 mm do 100 mm.

Díky standardní výbavě s více noži, mulčovacím nástavcem a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. 

šířka sečení 46 cm

výška sečení 20 – 100 mm  – nastavení výšky sečení je 7 stupňové centrální

objem koše 52 l

rychlost pojezdu 3,5 km/h

 

RM 248 T / Cena: 11 190 Kč

AKUMULÁTOROVÁ SEKAČKA RMA 448.3 V

Akumulátorová sekačka na trávu s integrovanou funkcí mulčování s bočním výhozem. Posekanou trávu lze sbírat do koše nebo ji jako mulč rozhodit přímo na plochu trávníku.   

Akumulátorová sekačka RMA 448.3 V

Akumulátorová sekačka STIHL RMA 448 V s pohonem kol Vario a šířkou záběru 46 cm usnadňuje hobby zahrádkářům sekání středně velkých trávníků a svahů . Pracovní rychlost můžete individuálně nastavit v rozmezí 0 km/h až 4,6 km/h pomocí ovládací páčky na řídítkách. Díky standardní výbavě s více noži, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování . Posekanou trávu můžete buď přímo chytat, nebo ji rozmístit po trávníku pomocí bočního výhozu.

Sklopná a  výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické ovládání sekačky. Pomocí centrálního nastavení výšky sečení můžete nastavit požadovanou délku trávníku v 7 úrovních od 20 mm do 100 mm . Skládací koš na sběr trávy o objemu 52 l pojme spoustu posekané trávy a snadno se vyprazdňuje.

Plocha sečení na jedno nabití akumulátoru:  AK10 / 130m2     AK20 / 260m2   AK30 / 340m2

šířka sečení 46 cm

výška sečení 20 – 100 mm

objem koše 52 l

rychlost pojezdu 2 – 4,5 km/h

 

RMA 448.3 V

cena bez akumulátoru a nabíječe 14 990 Kč

VODNÍ ČERPADLA WP 300, 600, 800

Vodní čerpadla STIHL Vám pomohou přečerpat vodu z nádrží, rybníků, nebo ze zatopených míst po povodních. Vybavené 4taktním motorem EHC s maximálním převýšením až 34m.

Vodní čerpadlo STIHL WP 300

Vodní čerpadlo STIHL WP 300 poskytuje účinnou podporu při přepravě vody. Díky čerpadlu lze k zavlažování například zemědělských ploch odebírat sladkou vodu z povrchových vod, jako jsou jezera, řeky nebo rybníky. Odčerpat lze také nežádoucí nahromaděnou vodu, například při povodních.

Středně výkonné čerpadlo STIHL WP 300 pracuje s maximálním výkonem 616 l/min při maximální sací výšce až 7 m a celkové výtlačné výšce až 33 m.

Robustní vodní čerpadlo WP 300 je poháněno osvědčeným čtyřtaktním benzinovým motorem.

Samonasávací vodní čerpadlo má robustní rám, který zaručuje stabilitu stroje, a zároveň chrání motor před případným poškozením. Hadice můžete snadno připojit k plnicím a výstupním otvorům svorkami pomocí 2″ přípojek. Vodní čerpadlo STIHL WP 300 je při nasávání vody chráněno sítkem před případnými nečistotami ve vodě. Riziko ucpání čerpadla je velmi nízké a bez problému zvládne nasávat částice až do velikosti 6 mm.

Upozorňujeme, že při odběru vody z povrchových vod je třeba dodržovat místní vodoprávní předpisy.

WP 300 / Cena: 7 250 Kč

WP 600 / Cena: 8 250 Kč

Vodní čerpadlo STIHL WP 600

Vodní čerpadlo STIHL WP 600 s maximálním výkonem 1.050 l/min poskytuje účinnou podporu při čerpání většího množství vody. Díky čerpadlu lze k zavlažování například zemědělských ploch odebírat sladkou vodu z povrchových vod, jako jsou jezera, řeky nebo rybníky. Odčerpat lze také nežádoucí nahromaděnou vodu, například při povodních. Vodní čerpadlo WP 600 nabízí maximální sací výšku až 7 m a celkovou výtlačnou výšku až 31 m.

Robustní vodní čerpadlo WP 600 je poháněno osvědčeným čtyřtaktním benzinovým motorem.

Samonasávací vodní čerpadlo má robustní rám, který zaručuje stabilitu stroje, a zároveň chrání motor před případným poškozením. K sacím a výstupním otvorům s 3″ přípojkami můžete snadno připojit hadice pomocí napínacích svorek. Vodní čerpadlo STIHL WP 600 je při nasávání vody chráněno sítkem před případnými nečistotami ve vodě. Riziko ucpání čerpadla je velmi nízké a bez problému zvládne nasávat částice až do velikosti 6 mm.

Upozorňujeme, že při odběru vody z povrchových vod je třeba dodržovat místní vodoprávní předpisy.